У 2024 році Союз українців Підляшшя продовжує завдання «Поточне функціонування Інтернет-порталу Союзу українців Підляшшя». У рамках проєкту на сайті СУП будуть розбудовані фотографічні галереї, поповнені архівними документами.
Запрошуємо дивитися нові фотографії:
Завдання «Поточне функціонування Інтернет-порталу Союзу українців Підляшшя» реалізується завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації.
![](http://zup.org.pl/wp-content/uploads/2024/03/Perkalaba_bilostok1.jpg)