У 2023 році Союз українців Підляшшя продовжував завдання «Поточне функціонування Інтернет-порталу Союзу українців Підляшшя». У рамках проєкту на сайті СУП були розбудовані фотографічні галереї, поповнені архівними документами.
Kodeń nad Bugiem Село Кодень над Бугом
![](http://zup.org.pl/wp-content/uploads/2023/10/RejdPidliaszszja85-2.jpg)
Від початку 2023 року підготовлено понад 40 архівниих галерей. Вони доступні за посиланням https://zup.org.pl/uk/галерея/ (Архiв СУП).
Знайшлися там м.інш. архівні фотографії з 1980-х років, крім того з’явилося багато архівних документів. Особливо цінні скани старих газет, з яких можна довідатися, як формувався український рух в регіоні на зламі 1980/1990 років.
В останніх місяцях вдалося помістити дуже цінні фотографії з ініціатив української молоді з 1980-х років.
Запрошуємо дивитися архівні фотографії з заходів, пов’язаних з українським рухом та з діяльністю Союзу українців Підляшшя, а також дивитися архівні документи та читати пресу зламу 1980/1990 років!
Завдання «Поточне функціонування Інтернет-порталу Союзу українців Підляшшя» реалізується завдяки дотації Міністра внутрішніх справ і адміністрації.