На сайті Підляського наукового інституту можна прочитати драму Миколи Рощенка під назвою «Бувало і нині». Твір отримав одне з двох перших місць у категорії «драма» Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому», організованого Підляським науковим інститутом у партнерстві з Союзом українців Підляшшя.
***
Текст цілого твору знайдете за посиланням:
***
Конкурс відбувся як одна із трьох дій публічного завдання «Промоція української мови та культури Підляшшя», що фінансується Національним інститутом свободи – Центром розвитку громадянського суспільства із коштів Урядової програми Фонд громадських ініціатив NOWEFIO на 2021-2030 роки.
![](https://www.pninstytut.org/wp-content/uploads/2023/06/269948343_327862412338825_7358639853188675838_n-1024x153-6.jpg)