На сайті Підляського наукового інституту можна прочитати твір Христини Костевич «По-мойому». Був він нагороджений другим місцем у категорії «публіцистика» Підляського літературного конкурсу «Пішемо по-свойому», організованого Підляським науковим інститутом у партнерстві з Союзом українців Підляшшя.
***
Твір доступний за посиланням:
***
Конкурс відбувся як одна із трьох дій публічного завдання «Промоція української мови та культури Підляшшя», що фінансується Національним інститутом свободи – Центром розвитку громадянського суспільства із коштів Урядової програми Фонд громадських ініціатив NOWEFIO на 2021-2030 роки.
![](https://www.pninstytut.org/wp-content/uploads/2023/07/269948343_327862412338825_7358639853188675838_n-1024x153-5.jpg)